wtorek, 6 listopada 2012

Czas Tuningu w Need for Speed

Szybkie wyścigi, brawurowa jazda po ulicach miasta, i to co gracze lubią najbardziej czyli Tuning i fabuła to coś co ma Need for Speed: Underground. Powstała tuż po NfS Hot Pursuit 2 , w 2003 roku przez EA Games. Ciekawa fabuła, uliczne wyścigi, tuning i spora kasa to coś co jest cenne właśnie w tej części. 

Ciekawe dwa tryby gry : nielegalne wyścigi w nocy lub wyścig na ćwierć mili(drag racing), do wyboru mamy dwadzieścia modeli aut znanych i renomowanych marek. Każde z pojazdów możemy tuningować mechanicznie jak i wizualnie. Części są też znanych marek takich jak: Dazz Motorsport, Nitrous Express, Sparco, StreetGlow i wiele innych.

Twórcy nie zapomnieli o rozgrywce multi, co bardzo mi się podoba. Grafika dopracowanie z drobnymi szczegółami jak i efekty które zapierają dech w piersiach jak na tamte czasy.

A co do mojej oceny :
Jak dla mnie gra rewelacyjna , fabuła jak i sama możliwość grania bardzo dobra, mogę to powiedzieć a nie to co niestety teraz zaczynają produkować EA Games, kolejne części np U2 też są dobre ale to w innej mojej ocenie jak i poście.

need for speed: undeground


Oceńcie sami, pochwalcie się w komentarzach, czekam tez na wasze propozycje by opisać gry.
Trzymajcie się:P 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz