poniedziałek, 12 listopada 2012

Czas na Zombi, czas na Left 4 Dead

Oh, coś co lubię bardzo czyli zombie. Moja ulubiona gra, jak by inaczej Left 4 Dead. Chyba każdy z graczy zna z ten tytuł i grał w nią. Jest to klasyk gry w której walczymy z żywymi trupami.


Coś więcej o samej grze, L4D jest produkcją studia Turtle Rock, co do gatunku to jest możliwość przejścia misji samemu, lecz gra jest nastawiona na drużynową rozgrywkę w sieci. Akcent gry istny z horrorów. Co do samej fabuły, rozgrywka jest prowadzona w USA, gdzie pewien wirus wymknął się z pod kontroli i zmutował ludzi, jest pewny odsetek ludzi który jest odporny na ten typ wirusa, i oni wraz z tobą walczą o przetrwanie i szukają drogi ratunku z miasta. Mamy do wyboru 4 postacie, które muszą ze sobą współpracować i są to: Bill, Louis, Zoey, Francis którzy stawia czoła wielu trupom , w których można wymienić Boomer, Smoker, Hunter i Tank . W grze na multi możemy wybrać między ludźmi a mutantami.

Są 4 kampanie w których mamy do dyspozycji pięć map, które są powiązane ze sobą scenariuszem i fabułą. Za każdym razem jest to prosty cel, nie dać się zabić i dojść do wyznaczonego miejsca.
Możemy grać w trybie multiplayer, który jest bardziej rozbudowany ze względu na budowę gry, i okrojoną wersje w Single Player.

Jak dla mnie gra jest niezła, kojarzy mi się jako jedyna z żywymi trupami i naprawdę ciekawą rozgrywką. A tryb multi dalej uważam za bardzo ciekawy, i potwierdzę że dalej gram przez neta z innymi graczami. A wy?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz